Для співвласників багатоквартирного будинку

 

Увага, суттєві зміни в порядку надання послуг!

 

            Доводимо до вашого відома, що з 01.05.2021 року введено в дію зміни до ЗУ «Про житлово-комунальні послуги». Згідно з вказаними змінами визначено нову класифікацію житлово-комунальних послуг, нову систему взаємовідносин, передбачено різні моделі договірних відносин.

           Ст. 14 Закону визначено різні моделі договірних відносин з виконавцями комунальних послуг. Просимо співвласників будинку обрати одну з моделей організації договірних відносин та письмово повідомити наше підприємство про обрану модель, надавши копію Протоколу рішення співвласників.

         У разі, якщо співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали з виконавцем комунальної послуги (КП «УЖКГ») договір про надання послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, з ними укладається індивідуальний договір про надання комунальної послуги, що є публічним договором приєднання.

         Такі договори вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з моменту оприлюднення тексту договору на офіційному сайті виконавця послуги (КП «УЖКГ») співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги.

 


 

Для власників індивідуальних(садибних) житлових будинків

 

Увага, суттєві зміни в порядку надання послуг!

 

          Доводимо до вашого відома, що з 01.05.2021 року введено в дію зміни до ЗУ «Про житлово-комунальні послуги». Згідно з вказаними змінами визначено нову класифікацію житлово-комунальних послуг, нову систему взаємовідносин.

         Публічні договори приєднання про надання послуги з постачання теплової енергії та гарячої води з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з моменту оприлюднення тексту договору на офіційному сайті виконавця послуги (КП «УЖКГ») такий власник не вчинив дії щодо відключення (відмови) від послуги з постачання теплової енергії та гарячої води.