Про нас


        КП «Управління житлово — комунального господарства» м.Славутич створено для розвитку та утримання в технічному, санітарному і протипожежному стані житлових об’єктів, забезпечення всіх споживачів міста електричною енергією, питною водою, теплом встановлених параметрів і в необхідній кількості, відведення і очистки стічних і дощових вод.
        КП “УЖКГ” було створене на базі Управління житлово-комунального господарства ВП “Чорнобильська АЕС” НАЕК “Енергоатом” у зв’язку з передачею об’єктів права державної власності у комунальну власність територіальної громади м. Славутича згідно розпорядження Міністерства палива та енергетики України № 12 від 23.01.01 р. “Про передачу у власність територіальної громади м. Славутич Київської області об’єктів житлово-комунального господарства ВП “Чорнобильська АЕС” ДП НАЕК “Енергоатом”.
        Засновником КП «УЖКГ» та власником майна є Славутицька міська рада, оперативне управління діяльністю КП “УЖКГ” здійснює виконавчий комітет міста Славутича.
        КП “УЖКГ” здійснює свою діяльність, згідно Конституції і законів України та інших нормативно-правових актів, рішень Славутицької міської ради та виконкому, а також статуту.
        КП “УЖКГ” є юридичною особою з моменту державної реєстрації статуту у виконавчому комітеті Славутицької міської ради, має самостійний баланс, розрахунковий та інші рахунки в установах банку, печатку зі своєю назвою, бланки, кутові та інші штампи, а також інші реквізити, необхідні для господарської діяльності.
        КП “УЖКГ” має право відкривати рахунки в банківських установах України в національній валюті, та інших валютах, в порядку встановленому діючим законодавством.
        Підприємство здійснює свою діяльність на основі безготівкового розрахунку з підприємствами, установами і організаціями, а також готівкового розрахунку з громадянами в установленому законодавством порядку за державними, регульованими та договірними цінами.