Для Вашої зручності КП «УЖКГ» розмістило додаткові «поштові скриньки» для передачі показників приладів обліку теплової енергії та ГВС, на наступних об’єктах:

  • Бєлгородський ФОК;
  • Таллінський ФОК;
  • Московський ФОК;
  • «Олімпієць»;
  • Київська аптека;
  • КП «УЖКГ»

Крім того, у зв’язку з карантинним обмеженням, споживачі мають можливість через

дані скриньки звернутися до КП «УЖКГ» з будь-якого питання у вигляді письмової заяви та додатків до неї (при наявності).

   КП «УЖКГ» рекомендує заяви та додатки розміщати в скриньку в звичайному конверті.

Не бажано надавати оригінали документів.

 

 

Адміністрація КП «УЖКГ»

Шановні мешканці Таллінського кварталу!

   З 20 жовтня буде проводитись аварійний ремонт ділянки тепломережі між ТК-41 та котеджем №21 . Земляні роботи пов’язані з розриттям твердого покриття  дороги,  частково буде перекритий сквозний проїзд між котеджами №21 та №18.

Приносимо свої вибачення за тимчасові незручності, з повагою

 

Адміністрація КП «УЖКГ»

Про тимчасовий порядок виконання заявок на опломбування (розпломбування) приладів обліку               

комунальних послуг КП «УЖКГ»

 

Шановні споживачі послуг КП «УЖКГ»!

      На жаль, епідеміологічна обстановка далека від ідеальної. У зв’язку з цим КП «УЖКГ» тимчасово встановлює спеціальний режим виконання заявок на опломбування (розпломбування) приладів обліку комунальних послуг.

       При надходженні заявки працівники КП «УЖКГ» будуть в обов’язковому порядку просити замовника під час виконання робіт забезпечити дотримання рекомендованих запобіжних заходів («масочний режим» / «соціальна дистанція») і з його боку.

       При відсутності такої взаємодії заявка буде виконуватися тільки після офіційного пом’якшення карантинних заходів. Давайте берегти і своє і чуже здоров’я. Всім здоров’я та всіляких гараздів.

 

З повагою,

адміністрація КП «УЖКГ»

 

Шановні споживачі!

      В зв’язку с перенесенням ремонтних робіт на Центральній міській котельні  з 19.09.2020 року  планується відновлення надання послуги з постачання гарячої води споживачам.

 

З повагою, адміністрація КП «УЖКГ»